Biz Kimiz?

Hema inşaat, 2020 yılında İstanbul Teknik Üniversitesi inşaat mühendisliği bölümü mezunu Emrah Avcı tarafından kurulmuştur. Şirketimizin kurucusu olan Emrah Bey merhum babası Mahmut Avcı’nın da inşaat mühendisi olmasından kaynaklı çocukluğundan beri inşaat sektörünün içinde büyümüş ve yetişmiştir. Profesyonel iş hayatına market ve ofis tasarımı yapan bir mimarlık şirketinde başlayan Emrah Bey, daha sonrasında kuyumcu, villa ve ofis tasarımları, tadilatları ve inşaatları yapan bir firmada çalışma hayatına devam etmiştir. Daha sonra sırasıyla Afganistan, Irak ve Umman’da altyapı, üstyapı, havalimanı pistleri, yol projeleri gibi farklı iş kalemlerinde çalışma fırsatı yakalamıştır. 2016 yılından 2020 yılının ortalarına kadar ise madencilik alanında faaliyet gösteren özel bir şirkette sırasıyla saha inşaat kısım şefliği, merkez ofis tasarım mühendisliği ve merkez ofis teknik ofis şefliği pozisyonlarında çalışmıştır.

Şirketimizin kuruluş amacı her türlü altyapı, üstyapı ve endüstriyel yapı işlerinde sektörün önemli bir parçası olmak ve bunun sürekliliğini sağlamaktır.

Şirketimizin kuruluş prensibi, işverenlerimizle veya iş ortaklarımızla olan ilişkilerimizi maddi çıkardan ziyade güven ortamına dayalı bir şekilde ilerletmektir. Şirket olarak, güven ve huzur ortamını iş ortaklarımızla karşılıklı sağladığımız takdirde her türlü zorlukla kolaylıkla başa çıkılabilir.